Używane przez specjalistów narzędzia pomiarowe

piątek, 8 Listopad 2013

Używane przez specjalistów z wielu branż narzędzia pomiarowe i kontrolne to wymagający sporych wydatków sprzęt. Jego cena wynika z jakości i dokładności, dzięki tym cechom może posłużyć na długo. Merazet to firma, która od ponad 50 lat dystrybuuje i prowadzi sprzedaż narzędzi pomiarowych przeznaczoną dla drogownictwa, budownictwa również geotechniki. W asortymencie oferowane jest ponad 6000 produktów, a przy pomocy specjalistów możemy usłyszeć również rady które dotyczą występujących w katalogu urządzeń.

Budownictwo, geotechnika i nie tylko

Sprzęt kontrolny i pomiarowy dedykowany dla budownictwa, geotechniki, to narzędzia pomiarowe są to multimetry, mierniki elektryczne, metalograficzne, pirometry. Wszystkie te narzędzia pomiarowe to sprzęt wysokiej jakości, są dostosowane do różnych warunków pracy, dzięki czemu są wytrzymałe na niesprzyjającą pogodę czy inne uszkodzenia mechaniczne.

Pracujesz w laboratorium? Tu znajdziesz sprzęt

Specjaliści pracujący w różnego rodzaju laboratoriach również znajdą coś dla siebie, np. laboratorium pomiarowe. Urządzenia laboratoryjne to urządzenia typu mikroskopy – mikroskop optyczny, metalograficzny, multimetry, różnego typu oscyloskopy które są przystosowane do odczytu wielkości elektrycznych, higrometry czyli narzędzia mierzące wilgotność (nazywane też wilgotnościomierze), pirometr badający temperaturę ale nie tylko. Badacze odnajdą użyteczne czujniki, m.in czujnik indukcyjny, czujnik poziomu cieczy, czujnik temperatury. W katalogu są wirówki laboratoryjne i inne narzędzia użyteczne do pracy i analizy w różnego typu fabrykach -laboratoriach.

Automatyka i aparatura łączeniowa a także pomiarowa

Badacze z dziedziny automatyki i aparatury łączeniowej bez problemu odnajdą bez liku urządzeń typu złącza elektryczne, generator funkcyjny, czujniki różnego typu czy pirometry. Narzędzia pomiarowe są funkcyjne i wielu ekspertów może z nich korzystać. Na dodatek Merazet przygotował dla swoich klientów różnego rodzaju zestawy edukacyjne – multimedialne zestawy edukacyjne leybold, katalogi zestawów edukacyjnych, które są wykorzystywane przez różne instytucje państwowe. Urządzenia do mierzenia, kamery termowizyjne to tylko niektóre sprzęty, które możemy zaobserować w ofercie Merazetu.

U nas przetestujesz!

Jakość i klasa aparatury pomiarowo kontrolnej, bogaty wybór oferty i doświadczenie w sprzedaży to największe plusy firmy Merazet. W sytuacji gdy szukasz profesjonalnego i trwałego sprzętu spytaj o poradę specjalistów Merazet – wybierz i przetestuj sprzęt w w specjalistycznym laboratorium Merazet. W sytuacji awarii urządzenia tj. np. autoklaw http://www.merazet.pl/autoklawy.php, przynieś ją do serwisu Merazet.

Kategoria: Biznes

Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Komentarze są wyłączone, ale możesz wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Komentowanie wyłączone.