Poczuj się piękna w czasie karnawału z lakierami chiodo

wtorek, 14 Czerwiec 2016

lakiery chiodoNowy rok to czas na zamierzenia i metamorfozy – od nieobszernych poprawek włosów, dziennego makijażu lub stylu ubierania się aż do większych rozbudowanych życiowych rozstrzygnięć. Dużo pań chce, aby przemiany trwały znacznie dłużej niż kilka pierwszych tygodni. Nie wszystkim się to udaje. Ale dziewczyny, które wytrzymają we własnym projekcie są zadowolone ze swojej odmiany.
Karnawał może być główną przesłanką do sprawdzenia w rzeczywistości planów i myśli. Kolor czupryn czy paznokci wolno w każdej chwili przeobrazić, w związku z tym warto przebyć osobiste bariery.

Zadbaj o skórę i ręce oraz paznokcie lakierem chiodo
Gdy płeć piękna urządza fenomenalny bal – pragnie na nim wyglądać rewelacyjnie i przebojowo. Oprócz ubrania, galanterii i świecidełek należy dobrać odpowiedni makijaż. Zdecydowanie uwydatnione oko i lśniące usta to przebój owego karnawału. Lecz zabiegi pielęgnacyjne powinno się zacząć nawet siedem dni przed aranżowaną potańcówką. Co wówczas czynić? Rozpocząć od gruntownej depilacji i nałożenia balsamu minimalizującego zaczerwienienia. Potem każdego dnia po kąpieli nawilżać ciało wybranymi przez siebie preparatami. Paznokcie też potrzebują silnej opieki, dlatego przyda się kompletny zespół kosmetyków, w tym polerki, odżywkę i lakier do paznokci. Kształt paznokciom wolno nadać nawet trzy dni przed potańcówką – wówczas płytka ostrożnie się wyrówna i porządniej przyjmie wyselekcjonowany lakiery chiodo. Na dzień przez wielkim wyjściem lepiej nie próbować działać z dziwnymi kosmetykami – możemy dzięki temu uciec od przykrych niespodzianek w postaci wyprysków, blizn, a nawet niewielkich.

Tegoroczne stylizacje z lakierami chiodo

Obserwując najświeższe kultowe magazyny jesteśmy w stanie odnaleźć się w aktualnych prądach traktujących o wizażu, ubrań i galanterii. Jaki make-up jest modny w tym czasie? Przede wszystkim mocno zarysowane oko. Panują głównie złoto, srebro, błękit i amarant. Na dodatek brokat, najlepiej w pokaźnej ilości. Buzia powinna być jedynie subtelnie rozświetlona i wyeksponowana pudrem. A jakie paznokcie? Są dwie mody – na początek barwa idealnie dopasowany do barwy szminki albo gotowe wzorki i do tego ponadplanowa dawka świecidełek.

Kategoria: Różne

Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Komentowanie i pingowanie zostały wyłączone.

Komentowanie wyłączone.