Język angielski z native speakerem

środa, 12 Luty 2014

Gdy uczymy się angielskiego może mieć miejsce taka sytuacja, że nasze próby i przygotowanie w praktycznym angielskim bywają zupełnie nieudane. Umiemy wykorzystywaniu wiedzy z zakresu gramatyki czy pisania po angielsku lub też czytania trudności jak zwykle występują gdy dochodzi do rozmowy. Scenki z podręcznika, ilustracja słowami co jest na obrazku, to wszystko traci na znaczeniu gdy dochodzi do praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy na temat słownictwa.
Przyczyny tych problemów w mówieniu po angielsku są różne brak pewności siebie gdy dochodzi do sytuacji rozmowy w innym języku, strach przed popełnieniem błędu, tłumaczenie w głowie z polskiego na angielski zamiast od razu po angielsku.
dodatkowe lekcje angielskiego mogą bardzo szybko spełznąć na niczym. Jakie jest na to rozwiązanie? Proste i jasne rozwiązanie – częściej mówić po angielsku. A kto mógłby stanowić wymarzonego partnera po angielsku? Można wybrać angielski tandemhouse dla firm

Możliwość konwersacji z native speakerem


Zorganizowanie wyjazdu przez inicjatywy ludzi, które są odpowiedzialne za sesje i krótkie wycieczki z native speakerem. Dzięki temu, że to bardzo małe grupy 2 -3 osoby przypadający na nich 1 native speaker stwarza możliwość nauki żywego języka.
Takie wycieczki z native speakerem dają pole do popisu i możemy poznać język od strony potocznej. Zaczynamy rozumieć język i myśleć w danym języku. Nie chcesz by Twoi pracownicy mieli blokadę językową, chcesz zacząć mówić płynnie po angielsku i sprawdzić swoją wiedzę w praktyce zapisz się i skorzystaj z oferty tandem house. Pomysł ten chce przedstawić skuteczny choć szybki kurs 6 dniowy wycieczkę treningową z native speakerem i pokonanie barier, które głównie przyczyniają się do problemu z komunikacją w języku obcym. Pokonaj lęki i zacznij mówić po angielsku z tandem house.

Kategoria: Różne

Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Komentarze są wyłączone, ale możesz wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Komentowanie wyłączone.